Sklep oferuje następujące formy dostawy:

W kraju:

Firma kurierska - dostawa jest realizowana przez firmę kurierską DPD. Wybranie kuriera oznacza wygodę i pewność, że Twoje zamówienie dotrze na czas za niewygórowaną cenę. Wszystkie przesyłki na terenie Polski są ubezpieczone. Dodatkowo, na Twój adres e-mail otrzymasz link do strony, na której na bieżąco będziesz mógł sprawdzać, gdzie znajduje się Twoja przesyłka.

Koszt dostawy: 14,90 zł

Poczta Polska - dostawa jest realizowana przez Pocztę Polską. Wszystkie przesyłki na terenie Polski są ubezpieczone. Dodatkowo, na Twój adres e-mail otrzymasz link do strony, na której na bieżąco będziesz mógł sprawdzać, gdzie znajduje się Twoja przesyłka.

Koszt dostawy: 11,00 zł (PACZKA 48) lub 12,50 zł (PACZKA 24)

Odbiór osobisty w Poznaniu - Naturofaktura - po zaksięgowaniu wpłaty zamówienie można odebrać w sklepie BIOrę, który mieści się przy ul. Garbary 44/2 w Poznaniu.

Koszt dostawy: 0 zł

Zagranicą:

Poczta Polska - dostawa jest realizowana przesyłkami poleconymi priorytetowymi. Możliwe jest monitorowanie paczki w Polsce na stronie Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek poza granicami Polski odbywa się na stronach operatorów pocztowych kraju adresata, do których linki są umieszczone na stronie internetowej Poczty Polskiej.

Koszt dostawy: 56,00 zł

Firma kurierska - sklep oferuje przesyłkę realizowaną przez firmę kurierską do wybranych krajów.

Koszt dostawy: 238 zł