Zestaw nasionek na mikrolistki Heimgart

50,00 zł
Brutto

Wyhoduj własne mikrolistki czerwonej kapusty, gorczycy, musztardy, rukoli, rzeżuchy i rzodkiewki! Zielone maleńkie listki to prawdziwe bomby witaminowe, które wniosą  dużo świeżości do Twoich dań, a Ciebie zainspirują do rozwinięcia skrzydeł w kuchni. Dzięki Heimgart uprawianie całorocznego domowego mini ogródka to prawdziwa przygoda i niezapomniane dośiwadczenie :)

Ilość
Oczekiwanie na dostawę

  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Formy dostawy Formy dostawy
  • Zasady zwrotu Zasady zwrotu

Zestaw nasionek do uprawy mikrolistków Heimgart

Wyhoduj własne mikrolistki czerwonej kapusty, gorczycy, musztardy, rukoli, rzeżuchy i rzodkiewki! Zielone maleństwa to prawdziwe bomby witaminowe i najstarszy superfood znany człowiekowi. Dodadzą świeżości i różnorodności Twoim daniom, a Ciebie zainspirują do rozwinięcia skrzydeł w kuchni. Dzięki Heimgart uprawianie domowego ogródka to niesamowita przygoda i niezapomniane doświadczenia.

Mikrolistki od dawna są znane ludzkości, to jeden z najzdrowszych dla nas produktów. Zawartość witamin i enzymów w młodych kiełkujących roślinach jest wielokrotnie wyższa niż w ich dojrzałych odpowiednikach. To prawdziwy superfood! Jako, że zbierasz je tuż przed spożyciem, pod względem świeżości również biją na głowę w pełni dojrzałe warzywa. Kolorowe, chrupiące, łagodne lub ostre mikrolistki są wspaniałym dodatkiem praktycznie do każdego dania!

Jak to zrobić? 
1. Napełnij naczynie Heimgart wodą do wskazanego poziomu.
2. Umieść maty z nasionami w stalowej wkładce, całość włóż do naczynia. Mata powinna być zanurzona w wodzie.
3. Przykryj naczynie papierowymi wieczkami i odstaw na 2-3 dni.
4. Gdy tylko kiełkujące roślinki zaczną spychać wieczka, należy je zdjąć.
5. Możesz zaczać zbierać i jeść swoje mikrolistki już po 5-7 dniach

Wszystkie produkty Heimgart - zarówno maty jak i nasiona są ekologiczne. Do produkcji mat używamy wyłącznie naturalnej włókniny lnianej.

W zestawie znajduje się 6 paczuszek z nasionkami. Zestaw powinien wystarczyć na miesiąc prowadzenia upraw,.

Zobacz także