Chlebaczek - worek na pieczywo

20,00 zł
Brutto

Kiedyś nasze mądre prababcie owijały pieczywo w bawełniane ściereczki, dzięki czemu nie pleśniało i zachowywało dłużej świeżość. Proponujemy powrót do tradycyjnych rozwiązań - przyjazne środowisku, a przede wszystkim swojej zawartości, bawełniane worki na pieczywo

Ilość

 

 

 

Kupujemy, a coraz częściej też pieczemy pyszny chleb i zazwyczaj ląduje on za chwilę w plastikowej torebce. Nasze mądre prababcie owijały pieczywo w ściereczki, dzięki czemu nie pleśniało i zachowywało dłużej świeżość. W ramach powrotu do tego, co sprawdzone i dobre, proponujemy przyjazne środowisku, a przede wszystkim swojej zawartości, worki na pieczywo - chlebaczki.

W chlebaku mieści się jeden "zwykły chleb" i kilka bułek. My z powodzeniem mieścimy w nim dwa bochenki własnego chleba pieczonego w keksówkach.

Wymiary woreczka:
25 cm szerokości x 30 cm wysokości (do zamknięcia) x 5 cm podstawy. 

Chlebaczek zamyka się przez zaciągnięcie bawełnianego sznurka. Od miejsca zamknięcia do krawędzi woreczka pozostawiliśmy dodatkowe 5 cm materiału - jeżeli chcesz, by Twój woreczek był jeszcze szczelniej zamknięty, zaciągnij sznurek i owiń go wokół worka.

Nasze worki wykonane są ze stuprocentowej bawełny, nieobrabianej, tzw. surówki. Jest to gruba ale "oddychająca" tkanina o skośnym splocie. Produkowana jest w Polsce - producent zapewnia najwyższą jakość oferowanych materiałów. 

Nasze chlebaki to produkty wysokiej jakości - skonstruowane w przemyślany sposób i bardzo starannie oraz estetycznie odszyte.


DROGI KLIENCIE!

Taki worek na chleb możesz uszyć sam :) Najlepiej wykorzystaj w tym celu materiały, które już posiadasz - kochamy upcykling!

Jeżeli uznasz, że nie masz możliwości samodzielnego uszycia chlebaczka, chętnie podzielimy się z wypracowanym przez nas rozwiązaniem - w tym wypadku zapraszamy do zakupu :)

CH001
43 Przedmioty