Fartuszek kuchenny męski

60,00 zł
Brutto

Zaskocz swoich gości popisowym daniem! na pewno masz takie J
Nie musisz się przy tym przejmować niechcianymi zabrudzeniami na świeżej koszuli, załóż fartuch i daj się ponieść kulinarnemu szaleństwu!

Twój fartuch nie musi być jednak tylko praktyczną koniecznością. Fartuch Naturofaktura pasuje do każdego stroju, a oprócz tego, że chroni ubranie, wygląda bardzo efektownie i profesjonalnie.

Ilość

 

 

 

Fartuch Naturofaktura to propozycja dla mężczyzn, którzy lubią się w kuchni dobrze bawić, realizować swoje kulinarne fantazje, a przy tym nie chcą martwić się o trudne zabrudzenia.

Zakładając fartuch Naturofaktura możesz do ostatniej chwili przed przybyciem gości przyprawiać, mieszać, próbować, a potem bez skrępowania podać dania do stołu i cieszyć sięnimi wspólnie ze wszystkimi.

W tym fartuchu nigdy nie będziesz wyglądał śmiesznie, za to zawsze zdecydowanie profesjonalnie!
Jest czarny, posiada kontrastujące detale (kieszonka i paski). Będzie pasował do każdego stroju. W naszym fartuchy będziesz czuł się komfortowo przy swoich gościach, którzy zapewne zwrócą uwagę na elegancki fason kuchennego stroju.

Fartuch Naturofaktura to również doskonały pomysł na prezent dla zapalonego cukiernika albo kucharza, który spełnia się w kuchni i chce wyglądać z klasą:) Idealny jest także do zadań kelnerskich - wygląda bardzo efektownie, nie krępuje ruchów.

Nasze fartuszki wykonane są ze stuprocentowej bawełny, nieobrabianej, tzw. surówki. Jest to gruba ale "oddychająca" tkanina o skośnym splocie. Produkowana jest w Polsce - producent zapewnia najwyższą jakość oferowanych materiałów. 

FM01
5 Przedmioty

Zobacz także