Fartuszek kuchenny męski regulowany

65,00 zł
Brutto

Zaskocz swoich gości popisowym daniem ! na pewno masz takie J 
Nie musisz się przy tym przejmować niechcianymi zabrudzeniami na świeżej koszuli, załóż fartuch i daj się ponieść kulinarnemu szaleństwu!

Twój fartuch nie musi być jednak tylko praktyczną koniecznością. Fartuch Naturofaktura pasuje do każdego stroju, a oprócz tego, że chroni ubranie, wygląda bardzo efektownie i profesjonalnie.

Ilość

 

 

 

Fartuch Naturofaktura to propozycja dla mężczyzn, którzy lubią się w kuchni dobrze bawić, realizować swoje kulinarne fantazje, a przy tym nie chcą martwić się o trudne zabrudzenia.

Jest doskonale dopasowany do każdej sylwetki, ponieważ posiada regulację przy szyi.

W tym fartuchu nigdy nie będziesz wyglądał śmiesznie, za to zawsze zdecydowanie profesjonalnie!
Jest czarny, posiada kontrastujące detale (kieszonka i paski). Będzie pasował do każdego stroju. W naszym fartuchy będziesz czuł się komfortowo przy swoich gościach, którzy zapewne zwrócą uwagę na elegancki fason kuchennego stroju. :)

Fartuch Naturofaktura to również doskonały pomysł na prezent dla zapalonego cukiernika albo kucharza, który spełnia się w kuchni i chce wyglądać z klasą:) Idealny jest także do zadań kelnerskich - wygląda bardzo efektownie, nie krępuje ruchów. Kobiety, nie oszukujmy się, każda marzy o tym, by zobaczyć swojego ukochanego w kuchni! :)

Nasze fartuszki wykonane są ze stuprocentowej bawełny, nieobrabianej, tzw. surówki. Jest to gruba ale "oddychająca" tkanina o skośnym splocie. Produkowana jest w Polsce - producent zapewnia najwyższą jakość oferowanych materiałów. 

FM02
5 Przedmioty

Zobacz także