Praktyczna torba na zakupy - zakupy Zero Waste

35,00 zł
Brutto

Ile plastikowych reklamówek potrzeba, żeby zrobić zakupy? Zero! Wystarczy pamiętać, żeby na zakupy zabrać ze sobą bawełnianą torbę. Nie będzie zawadzała w torebce - ta torba jest kompaktowa! Można ją schować do jej własnej kieszonki :)

Wybierz kolor zestawu:
Ilość

 

 

 

Zakupy bez foliówek i reklamówek nie są trudne - to kwestia nawyków. Połową sukcesu jest noszenie przy sobie materiałowej torby! A to przecież da się zrobić! Zwłaszcza gdy torba jest kompaktowa i na pewno zmieści się w torebce :)

Bawełniana duże torby na zakupy Naturofaktury posiadają wszytą wewnętrzną kieszonkę. Do tej kieszonki można całą torbę spakować i tym samym zmniejszyć jej rozmiar - to ułatwia noszenie torby na zakupy w torebce. Jest też pomocne przy przechowywaniu toreb w domu, np. w szufladzie. Zoptymalizowana kompaktowość naszej torby to jednak nie wszystko - po rozłożeniu torby kieszonka pełni pożyteczną rolę przestrzeni na klucze, niewielki portfelik, worki zakupowe czy dodatkową torbę na zakupy.

Wymiary torby (szerokość x wysokość x głębokość):
33 cm x 43 cm x 14 cm
Długość uszu: 40 cm
Wymiary kieszonki (szerokość x wysokość):
23 cm x 18 cm

Nasze torby wykonane są ze stuprocentowej bawełny, nieobrabianej, tzw. surówki. Jest to gruba ale "oddychająca" tkanina o skośnym splocie. Produkowana jest w Polsce - producent zapewnia najwyższą jakość oferowanych materiałów. 

Torby na zakupy Naturofaktury to produkty wysokiej jakości - skonstruowane w przemyślany sposób i bardzo starannie oraz estetycznie uszyte. Dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych: beżowym i czarnym.

Pamiętajmy, że każda nasza decyzja o zakupach i sposób w jaki je pakujemy wpływa na środowisko. 


DROGI KLIENCIE!

Torbę na zakupy możesz zawsze uszyć sam :) Najlepiej wykorzystaj w tym celu materiały, które już posiadasz - kochamy upcykling!

Jeżeli uznasz, że nie masz możliwości samodzielnego uszycia torby zakupowej, chętnie podzielimy się z wypracowanym przez nas rozwiązaniem - w tym wypadku zapraszamy do zakupu :)

TZ001
14 Przedmioty